-
*2025 Crop* 1lb Pawnee Papershell Halves
Regular price $16.00Regular priceUnit price perSale price $16.00 -
*2025 Crop* 3lb Pawnee Papershell Halves
Regular price $44.00Regular priceUnit price perSale price $44.00 -
*2025 Crop* 5lb Pawnee Papershell Halves
Regular price $70.00Regular priceUnit price perSale price $70.00 -
*2025 Crop* 1lb Pawnee Papershell Pieces
Regular price $13.00Regular priceUnit price perSale price $13.00 -
*2025 Crop* 3lb Pawnee Papershell Pieces
Regular price $36.00Regular priceUnit price perSale price $36.00 -
*2025 Crop* 5lb Pawnee Papershell Pieces
Regular price $56.00Regular priceUnit price perSale price $56.00 -
1lb Pawnee Papershell Pieces (2024 Crop)
Regular price $12.00Regular priceUnit price perSale price $12.00 -
1lb Native Pecan Halves (2024 Crop)
Regular price $14.00Regular priceUnit price perSale price $14.00 -
1lb Native Pecan Pieces (2024 Crop)
Regular price $14.00Regular priceUnit price perSale price $14.00 -
3lb Native Pecan Halves (2024 Crop)
Regular price $41.00Regular priceUnit price perSale price $41.00 -
3lb Native Pecan Pieces (2024 Crop)
Regular price $41.00Regular priceUnit price perSale price $41.00 -
5lb Native Pecan Halves (2024 Crop)
Regular price $67.00Regular priceUnit price perSale price $67.00 -
5lb Native Pecan Pieces (2024 Crop)
Regular price $67.00Regular priceUnit price perSale price $67.00 -
5lb Inshell Pawnee Papershells
Regular price $28.00Regular priceUnit price perSale price $28.00 -
5lb Cracked Pawnee Papershells
Regular price $30.00Regular priceUnit price perSale price $30.00 -
*2025 Crop* 5lb Native Pecan Pieces
Regular price $70.00Regular priceUnit price perSale price $70.00 -
*2025 Crop* 5lb Native Pecan Halves
Regular price $70.00Regular priceUnit price perSale price $70.00 -
*2025 Crop* 3lb Native Pecan Pieces
Regular price $44.00Regular priceUnit price perSale price $44.00 -
*2025 Crop* 3lb Native Pecan Halves
Regular price $44.00Regular priceUnit price perSale price $44.00 -
*2025 Crop* 1lb Native Pecan Pieces
Regular price $16.00Regular priceUnit price perSale price $16.00
